Pudełka kartonowe z nadrukiem mają wiele zastosowań. Pudełka te są niedrogie w wykonaniu i można je dostosować do dowolnych specyfikacji. Firmy używają kartoniki z nadrukiem do wysyłania produktów, reklamowania swoich produktów i nie tylko.

Opcje nadruku na kartonikach

Druk cyfrowy – polega na bezpośrednim nadrukowaniu obrazu na kartonikach za pomocą drukarki cyfrowej. To rozwiązanie jest szybkie, wygodne i może być wykorzystywane do wydrukowania dowolnych grafik, napisów lub obrazów.

Druk offsetowy – polega na transferze obrazu na kartoniki za pomocą matrycy drukarskiej. Jest to najbardziej popularna i uniwersalna metoda druku na kartonikach, która pozwala na wydrukowanie dowolnych wzorów i napisów.

Ekonomiczna alternatywa pakowania towarów i produktów

Pudełka kartonowe z nadrukiem są ekonomiczną alternatywą dla drogich materiałów eksploatacyjnych do wielu zastosowań we współczesnym świecie. Wiele firm używa drukowanych pudełek do reklamowania swoich produktów i wysyłki towarów. Niektórzy używają ich w systemie edukacji do przechowywania przyborów szkolnych lub sprzedaży biletów.

W naszej ofercie znajdą Państwo kartoniki z nadrukiem w różnych rozmiarach. Jesteśmy w stanie nawet wyprodukować kartoniki z nadrukiem o niestandardowym rozmiarze i kształcie.